| RecycleBin a întrebat:

stiti vreun site de pe care as putea comanda produse avon sau oriflame, dar sa fie de incredere(site-ul)am gasit site-ul :
www.daretobe.ro sau www.avon.wgz.ro.a comandat cineva de pe ele? si eu nu vreau sa ma fac reprezentant, vreau sa comand doar pentru mine. a si daca stau in suceava, platesc taxe postale mari? va rog sa ma ajutati macar cu un sfat! multumesc

1 răspuns:
| Mikaela a răspuns:

Pey daca nu ai un reprezentant pe la tine pe acolo, poti sa iti comanzi direct pe de site-urile :www.oriflame.ro sau www.avon.ro
Nu am incredere in alte site-uri cu privire la cosmetice sa comand.De aceea te sfatuiesc initial sa cauti un reprezentant pe la tine prin zona si apoi daca e poti sa comanzi dupa site-urile de mai sus.