| dragutzyka29 a întrebat:

Stiu ca nu ar trebui sa ne facem temele aici dar va rog, ajutati-ma.Chiar nu am inspiratie.La dirigentie am tema,, un pas mic pentru o sansa mare". Ce pot sa spun? Plz, cateva idei. Funda.

Răspuns Câştigător
| supernatural2011 a răspuns:

Adica-tu donezi o suma mica pentru o sansa mare(pentru o operatie sau ceva)

fundabig grin?

2 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Nu pot decat sa te compatimesc, nu am nici ce mai mica idee ce vrea sa spuna fraza asta. "Tu nu trebuie decat sa fii cuminte si sa inveti si in schimb primesti tot ceea ce-ti trebuie", probabil. In cazul asta trebuie sa incepi prin a spune cat de norocos e dirigintele tau ca nu-i spargi ochelarii si te multumesti doar sa-l ignori.

| madalina_3699 a răspuns:

Poti scrie despre ajutorarea persoanelor...