| Ioana_Denisa_1995 a întrebat:

Sunt admina de curand la o pagina de Facebook despre Cristina Ciobanasu si Vlad Gherman si are 220 de like-uri insa fanii nu sunt activ! i! Imi puteti spune ce sa fac? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| GhostBehindTheDoor a răspuns:

Fiti creative mai. Fanii care dau like la astfel de pagini sunt fete care iubesc sa mearga sa shopping, le plac ojele colorate, totul colorat la ele, asa trebuie sa fie.Eu va recomand voua (adminelor) sa va uitati pe paginile cu multe like-uri si sa va luati si voi dupa fetele de acolo. Uitati stiu un site cu poze, cauti acolo si vei gasi. http://weheartit.com/.Eu am editat o gramada de poze de acolo. Faceti colaj cu 2 poze de acolo de ex sa faceti un colag cu frizuri.Alegeti 2 tipe care au parul frumos,le puneti acolo si gata,puneti fanii sa voteze ce poza e mai draguta. Puteti face colaje cu orice, sa jucati spanzuratoarea, sa puneti poze amuzante sau sa le aratati pantofi, haine, sa faceti tinute cu tot ce e la moda.Acum,Ioana_Denisa_1995
imi dai funda?
P.S.As vrea si eu sa fiu admina pe o pagina ca asta.Se poate? Ce trebuie sa fac? Sau cum as putea sa imi fac singura o pagina? Niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| GhostBehindTheDoor a răspuns:

Sa faci colaje,sau jocuri de genul acela stii cum pun si celelalte pagini, sa aleaga tinuta, ojele, vedetele, sau pozele. Pune mai multe colaje si sa aleaga ei sau mai era acela cu da o nota fanului. Uita-te si tu pe alte pagini. Posteaza si tu povestioare de-astea, adauga-le la descriere langa niste poze dragute.Vezi si tu pagini care au multe like-uri si o sa iti mai deschida orizonturile.Sau pune poze amuzante.Sa iti zic numele unor pagini care mie imi plac...E una, Suntem Adolescente aia imi place.Mai e si Un simplu te iubesc, I follow you,- bunaaaaaaa, ce mai faci? si Girls love life. Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| Ane899 a răspuns (pentru GhostBehindTheDoor):

Chiar iti place - bunaaaaaaa, ce mai faci? E pagina mea, sunt manager acolo, ma bucur ^^ ca avem fani care zic de pagina ^^. Mersi :*.

| AndaAndaAnda a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

| GhostBehindTheDoor a răspuns (pentru AndaAndaAnda):

Fiti creative mai. Fanii care dau like la astfel de pagini sunt fete care iubesc sa mearga sa shopping, le plac ojele colorate, totul colorat la ele, asa trebuie sa fie.Eu va recomand voua (adminelor) sa va uitati pe paginile cu multe like-uri si sa va luati si voi dupa fetele de acolo. Uitati stiu un site cu poze, cauti acolo si vei gasi. http://weheartit.com/.Eu am editat o gramada de poze de acolo. Faceti colaj cu 2 poze de acolo de ex sa faceti un colag cu frizuri.Alegeti 2 tipe care au parul frumos,le puneti acolo si gata,puneti fanii sa voteze ce poza e mai draguta. Puteti face colaje cu orice, sa jucati spanzuratoarea, sa puneti poze amuzante sau sa le aratati pantofi, haine, sa faceti tinute cu tot ce e la moda.Acum,Ioana_Denisa_1995
imi dai funda?
P.S.As vrea si eu sa fiu admina pe o pagina ca asta.Se poate? Ce trebuie sa fac? Sau cum as putea sa imi fac singura o pagina? Niste sfaturi?

| Ioana_Denisa_1995 explică:

GhostBehindTheDoor, sa stii ca poti gasi anunturi pe alte pagini!