| EveLina000 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si vreau sa ma transfer la liceul de arte la profilul arte plastice.Am inteles ca vor fi niste probe.Ce probe vor fi? Ce imi va cere sa fac la probe?

1 răspuns:
| Simion_Iasmin_1996 a răspuns:

Pai eu am o vara care s-a dus la arte si ea mi-a spus ca la probe a facut desen in creon un portret(o farfurie cu niste fructe si trebuie sa le desenezi) sa desenezi un cub cam atat din cate stiu cica nu a fost greu! cred ca ti-am fost de ajutor!winking