| Kido0 a întrebat:

sunt cls a 4a si pana acum am avut materiile : romana, mate, civica, religie, sport, desen, muzica, stiinte. ce materie mai apare? fundita

Răspuns Câştigător
| gabriela_9172 a răspuns:

Poi mai apare franceza germana cred depinde de scoala ca nu toate fac germana istorie geografie matematica(acum e mai grea)si acum atata... funda?big grin

6 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Da eu am mai facut intra patra si istorie si geografie

| CautNume a răspuns:

Istorie si Geografie
nu ai avut si limba straina?

| iulia013 a răspuns:

Mai apar geografie in clasa a 4 a, apoi in clasa a 5 a mai apare franceza, istorie...

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Ancutza Se poatee sa fie si germanabatting eyelashes De exemplu eu nu am facut franceza, am facut germanahappy Clasa a4 Apar geografia si istoria, a 5a Continuiwinking Decat ca mult mai greu. fara Civica.

| AnneeAnnee a răspuns:

Pai in in clasa a 4-a o sa ai in pluc istorie si geografie
in clasa a5-a o sa ai franceza, tehnologie, engleza(dar eu am avut din clasa 1)

| georgiana_3880 a răspuns:

Pe a 6a fizica, 7a chimie, 8a latina