| waterloo a întrebat:

Sunt curioasa ce parere aveti de tigarile phillip morris. Le-am descoperit de curand. Fumez de aproape 3 ani dunhill iar cele noi, desi imi par mai soft, m-au cucerit whistling Voua cum vi-se par?

Răspuns Câştigător
| Bijutierul1 a răspuns:

Dunhill si cele 21 variante ramane un brend exclusivist, Phillip Morris produce majoritatea tigarilor de pe piata deci ai de unde alege eu fumez Kent Long (Phillip Morris) varianta la care ai trecut tu este mai soft deci eu prefer Dunhill

4 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Lasa-le dracu ca nu sunt bune.

| Yppy a răspuns:

Fara tigari e mult mai bine! happy

| StaiCaTrag a răspuns:

nu sunt bune numai iti strica tot corpul deci te distrug in timp

| Kat007 a răspuns:

Daca as putea as interzice tigarile.lasa-le in treaba lor ca nu-s bune!