| Nothingimportanttoyou a întrebat:

Hei, fumez Marlboro Gold si vreau sa vad ce parere aveti si voi despre tigarile astea? Sunt tari, slabe? Si daca imi mai puteti recomanda niste tigari, in afara de Dunhill ( alea sunt destul de tari )

multumesc,

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Eu fumez Winston Click Mentol, Vogue sau Glamour. nu sunt tari. Fata de Kent, winston-ul normal, cele mentolate sunt mai slabe.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti sa nu incerci niciuna.

| Ariannna a răspuns:

Poți să încerci Marlboro Touch(less smell), mi se par slabe sau chiar Sobranie...Sau slim-uri Vogue, Virginia, Pall Mall big grin