| cristina93 a întrebat:

Sunt din Botosani, am 17 ani si as vrea sa imi gasesc un loc de munca pe perioada verii( cat mai estehee hee) dar nu gasesc nimic pe internet. Pot fii baby citer, pot sa fac curat in casa, impartit de pliante...etc. Daca este cineva din Botosani si ma poate ajuta, sa imi lase un mesaj pe privat. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Voi acolo nu aveti mc'donalds? acolo te poti angaja, ...eu nu-s din botosani, ...atat pot sa-ti zic, .sorry