| anonim_4396 a întrebat:

sunt din Iasi si as vrea sa stiu mai multe despre cursurile de chitara sau de tir cu arcul. Cand se fac inscrierile, care este programul, cat costa?

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

La cursurile de chitara platesti in jur de 30-55 ron ora. Si la tir cu arcul se fac inscrierile dupa o proba ceva.programul este a cate 1, 1ora jumate de 3 ori pe saptamana.Eu fac tir cu arcul de 3 ani dar nu e cu plata(cel putin la mine) la tine nu stiu, depinde si de cei care se ocupa cu din asteahappy sper ca te-am ajutat. fundita?happy