| anonim_4396 a întrebat:

Sunt doar curioasa:-ati avut vreodata o experienta magica?
-puteti prevedea lucruri?
-ati vazut fantome vreodata?
-vi s-a indeplinit miraculos o dorinta?
As dori sa aflu de la voi tot ce vi s-a intamplat de domeniul paranormalului.
Pentru cei care isi bat jocbig grinaca nu va convine ceva mai bine nu mai spuneti nimic

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Pana acum nu mi s-a intamplat ceva straniu thinking
Toate dorintele pe care le-am avut le-am indeplinit prin munca.Am muncit si am luptat pana mi-am implinit telul.Nimic nu mi-a cazut asa, din senin.
In fantome eu nu cred.Adica, nu am vazut una pana acum laughing
Se spune ca exista. Daca exista, nu sunt niste fiinte creepy, sunt doar spirite ale unor persoane care nu au trecut in lumea cealalta sau ceva de genu (pentru mai multe urmareste Fenomene Stranii pe Discovery, Vinerea pe la 10 seara).
Apoi de prevazut ceva...
Ce om poate prezice viitorul?
Mereu exista acea dilema despre chestiile paranormale.Alte persoane cred, iar altele nu.
Poate ca exista, sau poate ca nu.Momentan, daca nu mi s-au intamplat chestii stranii, nu cred.Nu am vazut dovezi cu ochii mei.

7 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

1.Nu.
2.Cateodata am deja-vu-uri.
3.Nu,dar cred in ele.
4.Cand imi doresc ceva in general se intampla sau lucrurile iau o asemenea turnura incat se intampla cu imi imaginez eu.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Nu stiu. poate pare coincidenta, dar eram la scoala si eram la ora de chimie si ne scotea in fata ca sa facem niste experimente. in gand am mi=am zis numele de cateva ori si chiar m-a strigat laughing i-am zis asta unei colege si la ora de algebra doamna mereu ne asculta si eu cu colega mea ne-am vbit din pauza sa zicem un nume in gand inainte. si pe acel coleg l-a ascultat laughing am mai facut asta de cateva ori si nu a mers decat odata.

| Ţepeşu a răspuns:

Am visat noaptea ca dimineata voi gasi o bancnota de 10.000 lei vechi pe strada la ora 8 si chiar asa a fost, exact acelasi loc, in acelasi timp si, crezi sau nu, am visat si numarul de inmatriculare al unei masini si chiar am vazut masina cu acel nr de inmatriculare.

| spinake a răspuns:

Am trait o experienta, jucam inainte foarte mult la loto big grin. Intr o noapte de duminica am visat 3 numere, doar alea 3 le am vz in vis restul nu le am dat importanta pentru ca mi se parea o prostie.Joi la extragere au picat acele 3 numere spre surprinderea mea, daca le vedeam pe toate castigam?

Alta experienta intr un vis. Era noapte, dar ma duceam la scoala laughing si m am uitat pe cer, era aprins, nu de la lumina soarelui ci de la lumina rachetelor nucleare... cand au explodat m am trezit.

Tot asa in vis am avut o senzatie foarte ciudat, visasem un lucru foarte important stiam ca trebuie sa l tin minte... cand m am trezit l am uitat ...inca ma gandesc care era motivul.

Vazusem intr o seara 4 luminite albastre foarte aprinse. nu pareau avioane pentru ca nu licareau, dispareau se lasau in jos iar se ridicau si tot asa. Am cautat pe net fenomene asemnatoare... au fost vazu te si in alte orase. freakyyy

| star4all a răspuns:

1. Mi se intampla sa am deja-vu. Visez ceva seara si in timp uit iar cand vad ce am vazut in vis imi amintesc de deja-vu.

Si mi se mai intampla atunci cand vorbeste profesorul si vrea sa zica ceva in continuare, eu imi repet in gand o propozitie care as vrea sa o zica el si chiar o zice.

2. Nu am vazut nici-o fantoma si nu mai cred in chestii cu bau bau de la 13 ani laughing

3. Daca mi sa ideplinit vreo dorinta. Sincer mereu ce-mi doresc se intampla bineinteles toate lucrurile parca o iau razna nimic nu mai pare cateodata ca are vreo logica si totusi rezultatul e cel dorit.

| anonimul9156 a răspuns:

Sincer sa fiu ma mai trezesc cateodata in timpul zilei cu situati sau momente in care mi se pare ca am mai trecut.cateodata am impresia ca am mai trecut prin acea zi.

| xSoulOfLight a răspuns:

Pai m-am trezit intr-o seara nu stiu cat era ceasul, si am vazut un baiat fara cap care se apropia de mine, dar eu cred ca era doar in imaginatia mea...