| Izzza89 a întrebat:

Buna sunt in clasa 7 si as vrea sa invat mai bine dar sa am si timp liber.As vrea sa stiu parerile voastre si cum as putea sa imi fac un program de weekend care sa ma ajute (sa am si timp liber dar si sa invat)
Cele mai bune raspunsuri primesc funda.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Inveti in clasa.In timpul orelor esti atenta si inveti si in pauze. Daca nu prinzi asa ori tocesti ori te obisnuiesti cu ideea ca nu poti avea note mari.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai ore dimineaţa sau după-amiaza?

| Izzza89 explică (pentru anonim_4396):

Dupa-amiaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru Izzza89):

Ok, şi eu. Deci când te trezeşti dimineaţa, întâi faci teme şi în caz că-ţi mai rămâne ceva timp liber, ţi-l petreci. Iar seara la fel. Şi normal că poţi şi repeta nu ştiu ce lecţie la nu ştiu ce materie în pauze.

| Izzza89 explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| PeaceLoveMusic a răspuns:

1.numai un raspuns poate primii funda 2.de ce ai vrea sa inveti toate porcariile alea? idiotenii care nu te ajuta cu nimic si eu sunt a 7a am media 9.63 si nu imi bat capu :/ copiez si singura materie la care tocesc de 3 ori pe an ii geografia...o data traiesti de ce sa iti petreci viat asa? o pierzi (sorry is my opinion)