| euelena a întrebat:

sunt in clasa a opta si trebuie sa ne interesam de locatii pentru banchet prin sectorul 3.imi puteti recomanda ceva care sa nu fie foarte costisitor?batting eyelashesmultumesc!

2 răspunsuri:
| SilentRp a răspuns:

L'incontro. E pe undeva pe langa strandul Cara de la titan. Daca stii cimitirul ala vis-a-vis de strand, o iei pe straduta aia pe langa cimitir si mergi drept si e pe dreapta. Te poti duce acolo sa te interesezi de o rezervare. Este foarte placut localul. Recomand.

| Kei a răspuns:

CCA, daca vrei un banchet cu totul deosebitwinking