| InnaArkane a întrebat:

Pentru cei care au terminat clasa a opta de curand, la acel banchet trebuie neaparat sa dansam? La voi cum a fost banchetul, ce ati facut si cum?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mă, nu trebuie să dansezi dacă nu vrei. Eu n-am dansat când am avut banchetul de final de a 8-a.

| only2k a răspuns:

Păi la mine la banchet am dansat cam toţi thinking,am mâncat,am băut:d,poze şi ne-am distratthinking Părerea mea este că ar trebui să mergi să te simţi bine şi sa te distrezi,doar de asta ai plătit,nu?happy Dacă ţi ruşine, stai jos câteva melodii, te uiţi la alţi şi îţi iei inima în dinţi şi la dans cu tine happy :p!
De obligat oricum nu te obligă nimeni, eventual mai vin profesori la tine, dar frumso ar fi să fi şi tu "peste tot"puppy dog eyes!

| EusebiuVRU a răspuns:

Sa fiu sincer, eu n am dansat la banchet pentru simplul motiv ca nu imi place deloc sa dansez...am stat cu cei care ii vedeam ca stau la masa si vorbeam.cand plecau, mergeam la altcineva(nu conteaza, elev sau profesor)..sincer,am mers la banchet sa stiu ca am facut-o si pe asta ca vorba aia:odata e banchetul de a 8a...