| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt mare fan Miami si LA ink. Voiam sa stiu daca este vreun fan club de genu' in Romania. iar in legatura cu tatuajele:imi doresc foarte mult un tatuaj temporar stie cineva care este cea mai lunga perioada la care poate rezista un asemenea tatuaj si vreo locatie unde se poate face? multumesc happy

2 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Mai bine-ti faci permanent.de la cel temporar pe poti alege mai repede cu un cancer.

| greg a răspuns:

In Mall Vitan cred.Nu stiu, nu le am cu tatuajele.Cauta pe google: tatuaje "oras". De acolo vezi detalii si poate si un nr de tel de contact ca sa-ti poata spune direct, cine lucreaza acolo, ce si cum.

Întrebări recente