| SOriNa99 a întrebat:

sunt noua pe acest seit si nu stiu ce as putea face. ma puteti asuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Anddrea a răspuns:

In primul rand draga fata incearca sa scrii corect gramatical. De chestia asta se iau toti utilizatorii astia destepti dupa aici.
Aici poti pune intrebari daca ai vreo nelamurire. Te-as sfatui sa nu incepi cu intrebari cum mai vezi pe la unu si altu` gen " Care-i zodia mea?" sau "Cine stie pe cat sunt nascuta ii dau funda" pentru ca sunt penibile si nu intereseaza pe nimeni. Nici temele nu ar fi etic sa ti le faci aici.
Tot aici poti da raspunsuri de preferinta cat mai complete si corecte. Daca nu stii raspunsul la o intrebare mai bine te abtii. Ideea e atunci cand dai un raspuns sa nu astepti ceva in schimb, sa o faci din dorinta de a ajuta si mai ales sa nu ceri funda pentru ca atunci chiar nu vei primi si dai senzatia unei copile care s-a ratacit pe aici. Funda aceea o poti oferi si tu raspunsului care il consideri cel mai bun, la fel cum poti si vota inteligent, nefolositor, stupid in functie de raspuns.
Acestea fiind spuse bine ai venit pe TPU, Sorina!

3 răspunsuri:
| IliuTZA_5884 a răspuns:

Poi tot ce ar trebui sa faci pe acest SITE trebuie sa raspunzi la intrebarile la care stii si sa faci multe FUNDITZE (raspunsuti castigatoare)!

| :X:XJustYouAndMe:X:X a răspuns:

Sa raspunzi la intrebarile care le pun ceilalti si u stiiwinking

| pinky_2827 a răspuns:

Cu ce as putea sa te ajut? te ajut cu placere