| dulcikaAlexa a întrebat:

Sunt noua pe aici! As vrea sa va intreb urmatoarea chestie. Acum cateva ore eu si c.m.b.prt. a mea ne-am decis sa ne infiintam o trupa dar din pacate nu stim cum sa se numeasca! Trupa este alcatuita din 4 fete si cum de stim sa dansam m-am gandit ca poate trupa va fi de dans! Deci intrebarea mea este daca stiti niste nume de trupe?

Răspuns Câştigător
| MihaelaMykydutza a răspuns:

Pai girls dancing,girls with style,fetele danseaza bine,cele mai tari domnisoare,girls with fancy,ladies rebel,Preheat girls heart, stylish ladies,
cute girls, angels and girls, girls are expensive, girls move.....Cam atat sper ca team putut ajuta pup!

| dulcikaAlexa explică (pentru MihaelaMykydutza):

Numele va fi GIRLS WITH FANCY! mersi muult de toot

5 răspunsuri:
| BubbleGumyy a răspuns:

Cookies
pink style
double step
fiction time
depinde si ce dansati ex dansati pe populara si eu va dau nume in engleza

| notSXPB a răspuns:

Lovely Girls

Thug for Boyz

Mysterious Girlz

| xxGeorgexxx a răspuns:

Buna. Ce spui de " Hot Angels "?

| dulcikaAlexa explică (pentru xxGeorgexxx):

Suna bine dar noi suntem foarte deschise la inima!