| eu_5592 a întrebat:

sunt noua pe site happy tocmai m-am mutat si am nevoie sa imi decorez camera eu nu ma pricep la lucruri din astea ma ajutati voi va rog frumos happy

Răspuns Câştigător
| Giuly_3112 a răspuns:

Fa-ti camera cum vrei tu nu ne intreba pe noi

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Bine ai venit printre noi! Despre camera pai iti recomand sa-ti varuiesti peretii cu culoarea galben. Crede-ma ca acea culoare o sa te inveseleasca. Eu aveam culoare albastru deschis inainte si mereu ma deprima camera mea si incearca sa aranjezi mobila in asa fel incat sa nu te simti inghesuita ( nu ma incerc sa spun sa pui doar o masa si atat ). Pune doar ce e necesar fara sa pui atata mobila in camera de parca ar fi un depozit. O sa te simti mai relaxata si o sa fie mai usor sa faci curatenie. Cel putin asta e parerea mea.

| Giuly_3112 a răspuns:

Fa-ti camera cum vrei tu