| Paulina_9641 a întrebat:

Buna TPU
auzii.care e frumos sa mi decorez culoare in camera meahh?

Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

O nuanta de mov deschis.e placut pentru fete...

3 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Cea mai buna culoare pentru peretii camerei este un galben deschis, este linistitor, nu e strident si e placut,
p.s. vad ca esti fata chiar daca nu imi asculti sfatul sa nu ti faci roz sau bleu e foarte urat are o prietena de.a mea iti spun eu ca nu o sa iti placawinking

| Paulina_9641 explică:

E cea mai frumoasa is mov cu gri ori albu :X:X

| Paulina_2999 a răspuns:

Si e frumos is cu rosu sau alb simpla e pentru domnisoara asa zice profesoara noastrarolling on the floorrolling on the floornu i da seama
e proasta