| Maariiaa a întrebat:

As vrea sa imi decorez camera frumos, cu diferite chestii frumoase. Stiti niste lucruri manuale cu care pot modela camera? Sau imi puteti spune ca sa cumpar ceva, de pe la librarie.Nu din supermarket-uri. Vreau sa am o camera frumoasa si aparte. Astept mule pareri! Pa, pa!

Răspuns Câştigător
| Claudia_9222 a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi creioane care ai putea sa ti le pui la vedere, pixuri cu sclipici, posrere dar iti recomand sa iti pui doar 1, stickers lipite de duap, sa-ti pui cateva reviste la vedere, si mai vezi tu ce ai mai putea pune. happy

1 răspuns:
| Maariiaa explică:

Mai exact, un suport pentru pixuri, creioane. Vreau pasii corespunzatori va rog.