| xtina a întrebat:

Sunt o mare fana wrestling, si merg joi la sala polivalenta ca sa ii vad. Problema este ca nu stiu la ce ora incepe.
Apropo, cine mai vine la wrestling la polivalenta? :d

Răspuns Câştigător
| HotDark a răspuns:

Ceao si eu sunt fan wresling si din pacate nu am timp sa vin pana la bucuresti sad pai ora ar trebui sa scrie pe bilete la ce ora se petrece evenimentul, app care este fanul tau din wresling? smug
al meu este John Cena laughing

4 răspunsuri:
| xtina explică:

@CaeIndru. Preferatul meu este John Cena normal.
Am fost la polivalenta la 20:30! A fost cea mai frumoasa zii din viata mea! I-am atins pe toti! SI Evan Bourne mi-a facut cu ochiul day dreaming...

| WeeD a răspuns:

Tu cu Giastin Biberon.

| ganton a răspuns:

Vino eu. Sa vezi ce wrestling fac cu tine smug. Te dau cu ulei si te tavalesc in toate pozitiile. Mie imi lipseste o proteina din adn ceea ce ma face sa am relatii sexuale bizare, adica dragoste in gura, sex cu palme...

| BassHunter13 a răspuns:

Desteapta gradini normal ar trebui sa scrie pe bilete la ce ora evenimentul!

20-30 distractie placuta