| Alin_2237 a întrebat:

Maine e primul show de wrestling din romania la Sala Polivalenta din Bucuresti. Care stie daca este televizat show-ul? Eu sunt din Galati si as vrea sa il vad.

Răspuns Câştigător
| mastermage1 a răspuns:

Show-ul este televizat. El apare pe nationaltv

5 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Cu siguranta va fi transmis pe Sport.ro, fii si tu atent la stirile sportive ca vor anunta.
Cu bine,

| daniDeeDee a răspuns:

Ce va plac scamatoriile alea? Nu vedeti ca sunt facaturi? ohh.Doamne!

| Alin_2237 explică:

Nu au anuntat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

| RukkyLuvChuu a răspuns:

Hmm Sunt foarte sigura ca va da show-ul si la TV. Oricum foarte tare:Xlove struck Voi merge sa-l vad si poate ma aleg cu un autograf pe shirtlaughing