| alle0799 a întrebat:

Sunt o pasionata de handmade si ma simt fara inspiratie. Acusi vine 8 Martie si vreau sa-i ofer mamei ceva special. Ceva sugestii sau idei?
Dau funda celui mai bun raspuns! :*:*

Răspuns Câştigător
| Daiaa30 a răspuns:

Pai, poti face o bratara sau, un colier. Poti face o felicitare, iar langa felicitare sa mai faci un martisor, sau chiar un martisor din carlige de rufe pictate, ii poti croseta un papion ( cu culorile ei preferate ), sau un clutch.

1 răspuns:
| antohianda a răspuns:

Ii poti face un ''ghiveci'' cu flori.Ghiveciul sa fie facut din paie, tulpinile florilor din sarma acoperita cu hartie creponata verde, florile etc.