| ralucasweet a întrebat:

Buna sunt raluca si nu stiu ce sa fac in timpul meu liber ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Iata cateva idei:iesi cu prietenele in oras, cu iubitu(daca ai), iesi la un film 3D sau cu efecte speciale,la un suc,mergi la piscina,iei cursuri de dans,teatru,joci cu prietenii sah,table,gatesti,pictezi,canti,citesti carti,te uiti la TV,vorbesti pe mess,te joci cu animalul de companie(daca ai),il scoti la plimbare,te plimbi prin parcuri,pe munte,mai iei aer proaspat,mergi la shopping,faci fotografii prin natura,ingrijesti plantele,pasarelele,le construiesti casute,fa inot,hambal,baschet,volei,atletism,invita-ti o prietena la tine si dati o petrecere in pijama,fa cursuri de patinaj artistic,fa o baie cu clabuci(e super-relaxanta),scrie o carte daca ai inclinatii, fa ture prin parcuri cu bicicleta, rolele etc etc.
Sucees!happy

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna! Sunt multe lucruri de facut in timpul liber.Eu profit la maxim de el.Incearca sa te relaxezi.Pa.

| pici6 a răspuns:

Buna, acum depinde si de varsta pe care o ai in momentul acesta. de exemplu daca vrei te poti inscrie ca reprezentant AVon. oriflame sau alte firme unde poti castiga si tu un banut frumos, sau daca esti fan citit carti, ia-ti o colectie intreaga si citeste, dar asta e prea plictisitor, incearca sa-ti faci viata roz acum cat poti. funda? :X:X sper ca ti-am fost de ajutor. pup

| christine044 a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti. Sunt unele carti care nu doar iti ocupa timpul, dar iti creaza si anumite stari, plus ca poti alege orice iti doresti si iti suna bine. ^^

| floryna333 a răspuns:

Eu in timpul liber, ies afara cu copii, ies cu bicicleta cu rolele, daca nu ai poti alerga, poti sa te uiti la tv, poti sa dormi sa citesti o carte, sa dansezi, sa practici un sport cu care sa iti ocupi timpul liber, poti sa o ajuti pe mama ta la mancare, faceti o prajitura, mai stai pe mess, pe TPU, asculti muzica, uitate pe youtube la filmulete amuzante, mergi la cumparaturi cu prietenele, plimbate prin oras, mergeti la un suc, mancati inghetata, invita pe cineva la tine si faceti poze, imbracati haine, jucati-va ascunsa, cititi reviste, sunt foarte multe chestii. big grin
Papap pup