| smileforme a întrebat:

sunt utilizatot nou al TPU imi place foarte mult ce sa intampla aici dar as avea cateva intrevari:
1. la ce folosesc punctele?
2.in cat timp se aproba o intrebare?
3.in cat timp se aproba un raspuns?
astept raspunsurile voastre :*

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Bine ai venit!

1. Punctele sunt doar un istoric al activitatii tale pe site, in functie de puncte ocupi un loc in ierarhia userilor

2. O intrebare apare pe site dupa ce este aprobata de 3 experti. Acest lucru se intampla imediat dupa al treilea vot de aprobare.

3. Un raspuns se aproba la fel ca si o intrebare ( vezi pct. 2 )