| DeeAnna. a întrebat:

Nu am mai intrat de geva timp pe TPU din cauza unor probleme thenice referitoare la PC, si nu stiu ce se intampla. Nu mi se mai adauga niciun raspuns pe site. Raspund apar cateva minute raspunsurile la rubrica "Raspunsurile mele" si apoi dispar. La fel si cu punctele scrie in paranteza "x in ultimele 7 zile" si apoi dispar. Se intample sa fie ceva legat de site sau e de la Pc`ul meu? Astept raspuns. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pc-ul nu are nici o legatura cu chestia asta, tind sa cred ca e din cauza site-uluihappy.

| Mefisto23 a răspuns:

Nici eu nu am intrat de mult timp. dar nu am avut probleme. happy

| DeeAnna. explică:

Ok! Merci mult. :*
Si asteptam Mosul.happy

Cariun fericit, si multumesc inca odata.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pc-ul tau nu are nimic.Foarte multi utilizatori TPU au probleme in ultima perioada. Mie imi posteaza raspunsurile, dar foarte greu, iar punctaj nu mi s-a mai adaugat nimic la total cu toate ca am dat multe raspunsuri, dintre care au fost si castigatoare.Asta e, asteptam si vedem, poate se va rezolva dupa Craciunhappywinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai are site-ul probleme cit cuprinde de citeva saptamini. Da vine mos Craciun acum si-l repara, cum spune si Lorabatting eyelashes tongue