| dedu2009 a întrebat:

Salut, cat trebuie sa astept pentru a se aproba un raspuns sau o intrebare?

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

Cam 15-30 min depinde.

7 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Raspunsurile sau intrebarile nu dureaza asa mult sa se aprobe.cred ca un minut.sau 2

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Tinand cont de faptul ca esti nou pe site, raspunsurile si intrebarile nu vor fi aprobate in cateva minute. Din aceasta cauza trebuie sa mai astepti ceva timp pentru a fi aprobate acestea.
Cat timp? Acest lucru nu stiu. Dar pe timp ce vei oferi multe raspunsuri (bune) timpul de aprobare va fi din ce in ce mai mic.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

| LoReDaNa a răspuns:

Pai da... tr sa iti rasp cineva ca sa se aprobe happy

funda?

| doroteea a răspuns:

In jur de 13 minutehappy

| DeddoLăvPeace a răspuns:

Nu mult.cam 30 de minute big hug

| dulcikaa a răspuns:

Vreo 3 minute

| JustAGirl_3031 a răspuns:

Probabil ca acum ai aflatlaughing