| lor3nutza a întrebat:

Buna sunt voluntar la un fel de jocuri care se organizeaza cu mai multi copii si am nevoie de niste idei de activitati(jocuri, etc...)pe care sa le pot face cu ei la strand si in curtea scolii la un teren de fotbal si in ale locatii.

1 răspuns:
| LikeGreen a răspuns:

Pai poti organiza un party sau un baschet, footbal, voley, sau chiar alergari de ce nu
S-au poti sa le pui sa picteze un peisaj ceva s-au sa jucati jocuri gen : Tara tara vrem ostasi
Funda?