| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am aflat ca niste persoane "binevoitoare" ma barfesc urat prin cartier.Acum nu stiu de ce, ca n-au nici probe, n-au nici motive pentru ca eu m-am ferit mereu de barfe si nu suport persoanele care barfesc.De exemplu "surioara" mea din generala nu mai stie cum sa ma barfeasca in cel mai urat mod. Dar cred ca intr-o zi o sa fac ceva cu moatele alea ale ei. Voi ce ma sfatuiti?:d

Răspuns Câştigător
| GrosuPatrisia a răspuns:

Nu-i da atentie. Nu merita asa "specimene".Nu-ti bate capul cu asa proaste. Asa am patit si eu, pana cand mi-am iesit din pepeni si... nu a iesit prea frumos pentru ea.

9 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Tu nu te-ai saturat de familii numeroase pline de soruri si fratii pe facebook?! Mereu vei fi pe cont propriu sa stii, nu ai pe nimeni, chiar daca crezi ca prietena ta e sincera cu tine! E un continuu proces de barfa de ceva vreme.Nu baga toate "javrele" in seama, nu vei reusi nimic in viata stresandu-te si facandu-ti griji ca lumea te barfeste.Mereu si mereu te va barfii!

| xBebelushax a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema...stai linistita! ingnora`le, daca ele sunt proaste lasa`le sa fie asa!
La mine, dupa ceva timp dupa ce s`a intamplat le-am tras o mama de bataie de nu s`au vazut laughing si acum stiu de frica mea big grin

| comansorin a răspuns:

Felicitari esti barfita deci existi!

| adikiller1 a răspuns:

Focul se stinge cu fochappy

| dodo1530 a răspuns:

Daca sunteti in aceeasi cls sau aveti posibilitatea sa mmergeti impreuna intr-o excursie aranjeazo in timpul noptiilaughing ca la gneralabig grin.Bafta,tin cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred ca o s-o pun la punct.Pe ea si pe altii.Si nu le-am facut nimic, ba din contra, le vorbeam foarte frumos si chestii de genu si poate am fost luata de proasta sau chiar n-au ce face cu viata lor.Incerc sa nu-i bag in seama, dar cand vad ce aberatii le trec prin minte...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Natasha eu nici n-am facebook, nu sunt cu site-urile de genu.Si "surioara" aia a mea era "prietena" pe bune in generala, acum sunt la liceu.Si nu ma stresez eu prea tare, dar chiar n-au ce face? Asa caractere infecte toti? nu credeam...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...eu zic să nu *faci* nimic cu *moațele alea ale ei*,chiar dacă se zice că bătaia e ruptă din rai! și asta pentru că aceleași persoane din cartier vor avea motive să povestească mai târziu, despre cât de violentă ești,iar asta o să-i determine pe eventuali curtezani să spună ceva de genul *frate, e frumoasă gagica,nu zic nu,dar nu mă combin cu ea,că cine stie ce i se năzare și-mi trage două bucăți,și s-a dus dracului reputația mea de periculos care eram eu,să mor aici!*; în al doilea rând,draga mea, eu sunt convins că tu ești o domnișoară rafinată,nu?,care atunci când vei ieși cu iubitul tău la o plimbare,nu cred că vei vrea să vezi cum încep să se pitească toți amicii tai, prin scări de blocuri, sau pe după tomberoane!

| 220V a răspuns:

Da ar fi o idee, dar se zice ca cine nu e vorbit pe la spate nu e un om important, asa ca pentru acele persoane care te barfesc inseamna ca esti ´cineva´pentru ele si de aia te barfesc asa mult

Întrebări recente