| AndreeaZyzy a întrebat:

Aș dori sa îmi creez un blog, cu si despre cei de la mine din liceu, dar nu stiu ce nume sa ii dau...
Ceva sugestii?
Ps: Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Astropuf a răspuns:

Poti sa te legi de numele liceului tau, de tipul de profil la care esti.Presupun ca ai unii colegi o sa filmezi mai mult, poti sa iei initialele numelor voastrre si sa formezi un cuvant, sau sa il numesti dupa un dulce preferat de toti, sau o porecla a ta, sau a voastra!happysi sa`mi dau si mie numele tau sa ma abonez!winking

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Viata la lice
Liceul (nume)
Clasa (clasa ta)
Daca esti la Liceul Eminescu (de exemplu), atunci poate alegi Eminescistii
etc

| animatica a răspuns:

SchoolNews...I don't know laughing