| Kinda a întrebat:

acum 2 zile mam luat un telefon nou si e cu android am downloa-dat un joc numit Dungeon Quest as mai vrea daca se poate jocuri cam ca acesta dar gratis stiti voi sa aiba grafica supe si sa fie unpic gen wizard 101 sau gen 4story cine imi da 5 jocuri cele mai tari tot acest gen de joc si linkul de unde se download - deaza ii dau 4FUNDE si 3VOTURI.

2 răspunsuri:
| andreinike a răspuns:

SGbig grineadZone

| Kinda explică (pentru andreinike):

Ce? SGOeadZone nu exista. LOL scrie si tu ceva bun nu un raspuns te... si pentru telefon stiu si eu pentru ce ai scris