| raresh77 a întrebat:

Acum cateva zile am descarcat epical metin2, dar ca sa mearga trebuia descarcat Net Framework 4. 0319 sau ceva de genul. Eu l-am descarcat dar calculatorul mergea tot mai greu (cand eram pe net). Am dezinstalat Net Framework 4. 0319, dar netu merge tot asa de greu. Cum sa fac sa mearga netu mai usor?

Astept multe raspunsuri. Dau Funda la cel mai bun raspuns si vot la celelalte raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Cioxan a răspuns:

Daca ai calculatorul si netu' praf....cum vrei sa-ti mearga bine ma baiatule? laughing

| raresh77 explică (pentru Cioxan):

Sa stii ca nu-i praf calculatoru numa netu dar inainte mergea bine.

| BlowingFlowing a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi iar calculatorul si eu am facut asa cu alte metine si l-am instalat iar.