| iHeartKpop a întrebat:

Sunt conectata la net pe rds.Si la inceput mergeam cu 10 mbps si l-a schimbat fratimiu sa mearga cu 100 mbps ca mergea prea incet.
Acuma, noua ni s-a stricat netu acum vreo 2 zile, si au venit aia de la rds sa ni-l repare. Dar l-a bagat din nou pe 10 mbps si merge suuper greu! Daca am doua tab-uri si vreau sa intru in celalalt trebuie sa astept vreo 5 minute!
Si nu pot sa-i cer ajutor fratelui fiindca el nu mai e... daca intelelgi ce vreau sa spun.
Cum pot sa-l bag pe 100 mbps din nou? A stat sor, ea langa ei dar n-a retinut unde trebuia sa dea...
Fundoi+Vot
Scz de categorie

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cheamă-i tot pe cei de RDS pentru rezolvarea problemei!
Pa, pa.