| alexandragabriela a întrebat:

am 15 ani si sunt interesata daca la Kaufland, Vaslui ma primeste sa impart pliante/reviste.
Vreau sa stiu varsta minima care primeste si cu cat este platit.
Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

NU! Legal la 16 ani! Poate la negru, dar e cu riscuri pentru angajator. Aşteaptă până în 2013!

| Andreeaxyz123 a răspuns:

Cred ca dathinking Din cate stiu varsta minima e 16 ani si ca bani cam 6 milioane pe luna, in jur de. Funda?batting eyelashes

| onasis1961 a răspuns (pentru Andreeaxyz123):

Te contrazici! Zici că poate iar după, minim 16 ani! Vezi că are 15 ani, aşa că...