| AcelasiMereu a întrebat:

Am cateva intrebari: Daca vreau sa expediez un colet prin FanCurier, trebuie sa ii chem personal online? Am vazut pe site la ei ca au niste optiuni (Express Loco 1h, etc.): Pe care trebuie sa o aleg pentru ca coletul sa ajunga in aceeasi zi in care il expediez? Tin sa precizez ca distanta e de 500-600 km. Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da trebuie sa faci o comanda sa vina un curier acasa. Express Loco functioneaza doar in cadrul aceluiasi oras daca nu ma insel. Pentru 500-600 km nu cred ca livreaza nimeni in aceeasi zi

1 răspuns:
| AcelasiMereu explică:

Dar pentru ziua urmatoare?