| MAIA18 a întrebat:

Cand expediez un colet prin posta, trebuie sa impachez eu coletul sau doamna de la posta?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tu.

| Lukasssz a răspuns:

Acum te pomeni ca iti e lene sa impachetezi un amarat de colet.

| Furnicuta000 a răspuns:

Il impachetezi, scrii pe el datele tale la expeditor si datele celeilalte persoane la destinatar. Te duci la posta si postarita o sa bage datele in calculator si o sa platesti transportul (pe care poti sa il adaugi la suma platita de destinatar daca vrei)

| CIaudiu a răspuns:

Tu.

Întrebări recente