| madaliniontzx a întrebat:

am un colet prin nemo express curierat si trebuie sa ajunga maine, dar eu nu voi fi acasa pana la ora 17:00, iar ei nu au numarul meu. Cum voi lua coletul? trebuie sa merg undeva?

1 răspuns:
| MLorand78 a răspuns:

Pai trebuia sa le lasi numarul tau cand ai facut comanda, ai putea suna la ei (gasesti numarul de telefon pe site)si le zici numele tau si comanda facuta apoi le spui ca nu poti fi acasa si le lasi numarul sau schimbi adresa livrari (cu cea a unui prieten ). Da poti ridica coletul si de la sediul firmei de curierat pentru detalii va trebui sa suni la ei pana nu pleaca comanda!