| SkullDrawer a întrebat:

Am dawnloadat o salvare la nfs most Wanted dar nu stiu cum sa o schimb cea ce stiu e ca trebuie baga in my document la fisierul cu nfs most wanted dar a bagat am redenumit fisierul si cand intru in joc dau al load
imi apare primele alea si ca sa intru in cariera stiti ca trebuie sa mai dau odata load dar acolo imi scire "Unloked..." ce sa fac? Dau funditawinking

1 răspuns:
| KungFuBoy a răspuns:

Salut pai e simplu ai salvarea sa zicem 'Ady' o copiezi in My Documents>Nfs Most Wanted si gata (apropo cand o copiezi sa fie intr-un folder adica folderul Ady si fisierul din folder tot Ady) cam asta e daca nu merge inseamna ca salvare nu e buna (este corupta etc) sper ca te-am ajutat
Salut