| sebidragon98 a întrebat:

Buna,TPU! Am descarcat cs extreme v6 si stiti ca merge pe single player zombie mode, scenario etc.La mine cand dau pe un mod in afara de normal nu merge.Tot normal e cu boti fara nici un zombie sau fantoma.Cine imi spune cum sa fac celelalte moduri sa mearga funda!

2 răspunsuri:
| Andrey3oo7 a răspuns:

Modurile cu Zombie, Fantome etc. Pot merge numai online. Si eu am vrut odata sa joc cc Zombie dar cu BOT-ii si mi-a dat normal. Deci merge doar online faza.

| sebidragon98 explică (pentru Andrey3oo7):

Nu-i adevaratlaughing. Merge si pe boti.Am vazut pe net.