| walle91 a întrebat:

am facut niste poze in natura si am nevoie de parerea voastra. Ce ziceti ca mai trebuie imbunatatit? Pozele le gasiti aici: http://www.maierwalter.com/bistra-muresului-photo-galler y/

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Imi plac pozele pentru ca sunt foarte artistice, si nu cred ca ai mai putea adauga ceva la ele. Eventual persoane care stau cu spatele la cadru, vreau sa zici sa adaugi persoane in ele.Dar sunt minunate si asa. Buna treaba

0 răspunsuri:
Întrebări recente