| BogdanVasc a întrebat:

Am downloadat acum pe un android o arhiva cu 12 poze. Am extras-o intr-un folder. Daca dau pe o poza, imi arata sus 1/1, in loc de 1/12, si nu pot da next photo (sa dau alta poza). Trebuie neaparat sa dau back si sa dau pe alta poza. La gallery nu am pozele.
Am mai facut chestia asta inca odata, si am avut aceeasi problema. Nu stiu ce am facut (daca am facut ceva), dar acum le am la gallery.
Cum pot sa le vad toate cum trebuie, sau sa le adaug la gallery?

1 răspuns:
| neca a răspuns:

Daca nu se afla deja in fisierul downloads mutale acolo, muta numa pozele si apoi cautale in galerie ar trebui sa dureze un minut sa apara acolo. daca nu merge atunci habar n-am care e problema