| Ofiintă a întrebat:

Buna

Pentru cei care ati facut poze la Photo Fuji Baia Mare, imi puteti explica pe unde trebuie s-o iau, stiu ca este pe bulevardul traian undeva unde se afla parcul mara si bazinul de inot.

Chiar am nevoie, pentru ca maine fac pozele, astept un raspuns detaliat.

Multumesc :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea ta nu este legata de Dragoste si sex.

| Ofiintă explică (pentru anonim_4396):

Nu este legata dar vezi ca la categoria asta distincta cu subiectul intrebarii imi raspund.
De fapt care ar fi categoria potrivita pentru aceasta intrebare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ofiintă):

Atunci cind nu exista o categorie pentru o anume postare, sevpoate face fara probleme la "Conversatii" si aceea este foarte vizitata.Mult noroc.