| iuandfto a întrebat:

Am facut o tombola la scoala si trebuie sa-i iau cadou unui baiat. Chestia e ca ne cunoastem de la gradinita. Ce as putea sa-i fac cadou? Adica as vrea ceva semnificativ. Sau ce as putea sa-i fac eu?

5 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Poti sa-i iei un glob din-ala stii ca sunt globuri de-ala de sticla cu o figurina inauntru si cu ''zapada'', mai ales ca suntem in perioada Craciunului.happy

| angel_7075 a răspuns:

Mai bine un tricou cu i love rock \m/ sau ceva dar lui ai place rock orienteaza-te dupa chestia asta cu rockul :d

| Ingerash a răspuns:

Si pe noi ne-a pus diriga sa facem asta! Eu nu ma pricep la cadouri, ii poti lua un maimutoi de plus pe care sa il tina ca amintire.alta idee nu am

| blackangel96 a răspuns:

Pai daca il stii din gradinita gandeste-te ce i se potriveste ce il caracterizeaza

| aligatorrr a răspuns:

o bricheta misto, o scrumiera si un pachet de trabucuriwinking