| ForeignO a întrebat:

Buna!

Deci : Eu am folosit de 3 ori pe saptamana(3 saptamana la rand) ulei de ricin. L'am aplicat numai la radacina si atat. Am vazut rezultatele numaipe jumatate. Adica parul a devenit mai des, dar de crescut mai repede, nu.

Poate trebuia sa il aplic pe tot parul?
Ca sa dea rezultate si mai bune, tgrebuie sa folosesc uleiul amestecat cu galbenus de ou?

Mentionez ca am stat toata noaptea cu uleiul de ricin.

Cat ar trebui sa'l >>folosesc?In prezent am parul pana la umeri, cu niste suvite rosii(trebuiau sa iasa de fapt mov... dar...)

As vrea sa imi dati niste sfaturi. Daca voi ati mai folosit...

>Ajutor!

Multumesc Anticpat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Folosește-l timp de 6 luni de zile, ceva rezultate ai obținut. Mergi în continuare cu tratamentul și poți completa și cu gălbenuș de ou.
Mare grijă cu vopseaua de peăr, scade rezistența firului de peăr.
Pa, pa.

| moraranamaria a răspuns:

Eu stiu ca uleiul de ricin si un galbenus de ou sunt pentru par sa nu iti mai cada mie asa mi s-a dat reteta dintr-o cunostinta.