| florin1998 a întrebat:

Am jucat acum vreo 2 ani 4story, atunci m-am lasat pentru ca erau multi hackeri. Vreau sa stiu daca mai sunt hackeri si ce schimbari s-au facut.Primul care imi da ceva informatii noi primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Alexanderrrrr a răspuns:

NU mai sunt hackeri a fost bagat hackshield foarte bun si numai sunt hackeri poti juca linistit

5 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Eu chiar daca nu am jucat 4story din cate am auzit ce sa se schimbe multi hackeri, ca si metin2ro foarte multi hackeri ca nici la metin2ro nu s-a schimbat nimica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt.Dar cel putin sunt in numar mic.

| 123catalino a răspuns:

Nu mai sunt hackeri eu am lv 38 si n-am mai vazut un hacker

| florin1998 explică:

Deci pana la urma sunt sau nu?

| ANAYH a răspuns:

Acum mai mult ca acum 2 ani sunt si mai multi hackeri