| Andreea9595 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor, urgent! Maine este ziua mea si cea mai buna prietena vine la mine pentru toata ziua. Sincer, chiar nu stiu ce o sa facem si am nevoie de idei pentru ca nu vreau sa sfarsim prin a ne uita la TV sau a ne juca pe calculator. Orice idee este bine venita. Dau funda pentru cele mai multe/ cele mai bune idei!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dogyyy a răspuns:

Ati putea merge la un restaurant sau la o pizza.

| KATA126 a răspuns:

La multi ani! :* pai puteti sa dansati, sa povestiti lucruri pentrecute cand erati mici, jucati carti, faceti poze, iesiti in oras, vizitati un loc frumos unde nu ati mai fost,... mai pe seara ati putea sa va uitati la un film... daca ramane peste noapte la tine big grin sper ca te-am ajutat. distractie placuta happy

| MihneaIsBack a răspuns:

Dupa ce terminati de mancat tortul, puteti iesi afara, puteti desena impreuna, va puteti juca jocuri, puteti inventa povesti de groaza sau chiar amuzante, puteti sa urlati pe geam dupa oameni, sa va jucati table sau alte jocuri interesante.
Sunt multe de facut!

| tsunade22 a răspuns:

Puteti juca jocuri cu pedepse cine pierde e pedepsit sa faca ceva amuzant.