| Yoana99 a întrebat:

Deci maine vine o prietena sa doarma la mine si nu stiu ce sa facem,,,,, nu vreau sa stam sa ne uitam una la alta ca proastele. Niste idei pleaseeeee! Funda pentru cel mai util!

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

Mai întâi mergeți la magazin să luați sucuri, chips-uri, si alte gustări. Apoi puteți începe cu niște glume bancuri, poze amuzante, pueți imita o vedetă de care nu vă place sau un coleg /profesor pe care nu-l puteți suporta.
Apoi puteți să vă uitați la o comedie, ceva horror, sau fantasy.
Puteți să faceți "parada modei" prin casă. laughing
Apoi puteți să vă contruiți un mic cort din perne, pături și scaune unde vă puteți pune toate plușurile ca săp stați mai comod și să vă puneți în interior revistele, jocurile și altele.
După, pueți juca șah, domino, Nu Te Supăra Frate sau alte jocuri amuzante.
Puteți să vă faceți unghiile cât mai original și cât mai trăznit asta dacă aveți acetonă prin preajmă! laughing
Și ce petrecere în pijamale ar fi completă fară bătaie cu perne? happy
Fundă?

5 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Tv, un film, popcorn, bataie cu perne, muzica, dans, party...

| Delicacy a răspuns:

Sărut-o.

Răspuns utilizator avertizat
| alina101 a răspuns:

Pai ati putea sa sa va bateti cu perne, sa spuneti povesti de groaza sau glume, sa jucati carti, sa ascultati muzica, sa faceti diferite concursuri(de desenat...) sa faceti poze (ca sa aveti amintiri) sa va rujati legate la ochi, sa va machiati una pe alta si cam atatea idei stiu. Sper ca te-am ajutat.

| 0Denis0 a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa planifici ceva ce ar trebui sa face-ti amandoua de exemplu puteti juca un joc ce necesita minim 2 persoane ( adica joc ca monopoly, remy, carti etc) sau o intrebi ce gen de filme ii place si cauti unul pe care a-ti vrea amandoua sa il vizionati. Acuma conteaza si ce varsta aveti pentru ca este o diferenta de gandire in a planifica ceva in functie de varsta in acest caz (acum nu o lua chiar obligatoriu pe asta cu varsta). Cam atata pot zice.