| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am nevoie de un program ca sa pot sa sterg persoane sau altceva din poze? stiti cumva? cine da raspun corect funda! am uitat sa zic vreau sa sterg dintr-o poza o persoana si sa adaug alta

7 răspunsuri:
| necris77 a răspuns:

1. MS Paint - Rapid, nu necesita prea multa experienta, rezultat ~40% garantat
2. Adobe Photoshop - Rapid (pentru cei experimentati), necesita experienta, Rezultat 99% garantat
Recomand: MS paint

| oanna_4635 a răspuns:

Eu zic sa alegi photoscape.e mult mai simplu decat altele(mai ales decat photoshop)

| Alex_2466 a răspuns:

Photoshop este perfecthappy

| Ellena_7672 a răspuns:

Da! Poti sa stergi persoane din poze cu programul PhotoInstrument!happy Dar cu el nu poti sa salvezi pozele sad. Insa poti sa le faci o poza in photoscape. Pot sa iti explic mai mult pe mess. Daca vrei lasa-mi id-ul tau. happy Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal bogdanrus iti recomand eu un program bun cu care se modifica poze eu iti recomand photoshop cs4 sau cs5 dar cs3 cs2 cs1 nu recomand ca nu prea dau rezultate si daca vr sa inveti cauta pe internet tutoriale ca inveti acolo am vazut ca ex un tutorial ca din culoarea ochilor prostocalii a facut un fel de albastru misto tare :X:X:X mult noroc sper sa iti placa :X:X:* fundita:X>>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal bogdanrus iti recomand eu un program bun cu care se modifica poze eu iti recomand photoshop cs4 sau cs5 dar cs3 cs2 cs1 nu recomand ca nu prea dau rezultate si daca vr sa inveti cauta pe internet tutoriale ca inveti acolo am vazut ca ex un tutorial ca din culoarea ochilor portocalii a facut un fel de albastru misto tare :X:X:X mult noroc sper sa iti placa :X:X:* fundita:X>>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscapewinking