| AlexandraAlexutsa a întrebat:

Mai intai scuzati categoria. Vreau un program de unit doua poze: adica la una sa elimin fundalul ca si cum as fi eu in poza cu alta persoana doar ca nu am facut o poza. Stiti vreun program? dau funda doar raspunsului corect! multumesc!

Răspuns Câştigător
| nextlevel999 a răspuns:

Este printre cele mai bune il folosesc multiiiiii, itra pe you tube si cautat tutorilale photoshop, printre ele o sa gasesti si ceeace cauti tu este super iti spun eu
pentru ca l-am folosit

2 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Adobe photo shop cs 5, 6, 7

| AlexandraAlexutsa explică (pentru nextlevel999):

Vreau un link.si nu photoshop ca nu-i bun de nimic. sorry

| nextlevel999 a răspuns (pentru AlexandraAlexutsa):

Este printre cele mai bune il folosesc multiiiiii, itra pe you tube si cautat tutorilale photoshop, printre ele o sa gasesti si ceeace cauti tu este super iti spun eu
pentru ca l-am folosit