| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am nevoie de un program de facut filmulete din poza da sa aiba un slide bun asa sa se puna in timp ce merge pozele cu melodia pe poza stelute sau alte chesti? cine da raspuns corect funda

5 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Cred ca tie iti trebuie in primul rand un program de gramatica limbii romane.

| mihaela0205 a răspuns:

Flash Slideshow Maker Profesional
http://www.flash-slideshow-maker.com/

| Ella3133 a răspuns:

Ai incercat si Windows video maker care il ai in calculator?

| BiancaByaBianca a răspuns:

Muvee Reveal happy

| madutZZa20 a răspuns:

Pai un astfel de program este Proshow Gold...Este foarte bun, eu una numai in programul asta fac filmulete cu poze si muzica pe fundal:X