| dayanalove12 a întrebat:

TPU! am nevoie urgent de o adresa. am cautat si pe google dar nu gasesc. mi-a cerut cineva sa caut o adresa dar nu gasesc. suna cam asa: centrul medical synevo pitesti. daca vreti sa imi dati adresa puppy dog eyes. va rog. urgent! straight face

Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

Salut, adresa centrului synevo din Pitesti este Str. Victor Babeş nr. 12 tel: 0248 280 812; fax: 0248 280 811; e-mail: receptie. pitesti@synevo.ro. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum poți face o astfel de afirmație?
http://www.synevo.ro/centrul-de-recoltare-synevo-pitesti-2/, asta ce este? Mai și minți!
Pa, pa.